Про нас

Techvitas - Ваш надійний партнер в сфері промислових поставок!

UAB «Techvitas» розпочало свою діяльність в 1999 році в Клайпеді. Команда з декількох інженерів поставляла запчастини для промисловості та здійснювала консультування. Завдяки своїм надійним партнерам і постійним клієнтам, компанія швидко росла як з точки зору кількості співробітників і філій, так і з точки зору досвіду.

Сьогодні Techvitas виросла в міжнародну компанію з командою з більш ніж 100 співробітників. Ви знайдете наші філії в Литві, Латвії, Естонії, Польщі, Білорусі, Україні. Для вашої зручності філії Techvitas працюють у великих містах Литви: Вільнюсі, Каунасі, Клайпеді, Шяуляй, Паневежисі, Утені.

За 20 років роботи ми виросли в інжинірингову компанію, яка може не тільки поставляти компоненти для вашого обладнання, а й забезпечувати високий рівень консалтингу та обслуговування в області повної автоматизації виробництва / роботизації, реалізації проектів.

Наша унікальність і сила - це комплексні поставки, тобто всі необхідні компоненти за один раз! Ми представляємо понад 60 європейських виробників світового класу, які постачають нам продукцію найвищої якості. Налагодження міцних партнерських відносин з постачальниками дає нам можливість стати вашим надійним партнером.