Диагностика

Діагностика

Діагностичні тести для промислового і суднового устаткування
На основі виміряних вібрацій ми оцінюємо технічний стан промислового і суднового устаткування, проводимо діагностичні тести, спрямовані на оцінку рівнів вібрації машини, виявлення дефектів, захист машини від непередбачених несправностей або аварій, а також зниження вібрації машини і устаткування, забезпечуючи тим самим надійність і якість роботи машини.

 Діагностичні тести призначені для:
1. Визначити джерела вібрації, визначити їх причини і знизити рівень вібрації.
2. Оцінити технічний стан підшипників кочення і ковзання, діагностувати дефекти і оцінити якість мастила підшипників кочення.
3. Механічні (зубчасті, ремінні та ланцюгові) зубчасті колеса для оцінки стану і діагностики дефектів.
4. Оцінити технічний стан електродвигунів і генераторів і діагностувати дефекти, пов'язані з проблемами електромагнетизму.
5. Оцінити технічний стан парових і газових турбін і діагностувати дефекти, пов'язані з роботою турбіни.
6. Оцінити технічний стан відцентрових насосів і діагностувати гідродинамічні проблеми.
Ці діагностичні тести виконуються в умовах роботи машини, тобто без зупинки або переривання роботи машини або втручання в процес.

Динамічне балансування роторів промислових машин.
Динамічне балансування роторів наступних промислових машин / обладнання виконується:

1. Динамічне балансування турбін.

2. Динамічне балансування електродвигунів.

3. Динамічне балансування насосів.

4. Динамічне балансування вентиляторів.

5. Динамічне балансування повітродувок.

6. Динамічне балансування колінвалів.

7. Динамічне балансування різних інших типів роторів і валів.

Динамічне балансування виконується на спеціальних горизонтальних балансувальних верстатах. У деяких випадках динамічне балансування роторів (таких як вентилятори) може виконуватися на машині / робочої станції. У цьому випадку, коли інженери компанії прибувають на станцію, динамічне балансування виконується спеціальним переносним пристроєм.

Динамічне балансування роторів сільгосптехніки.
Виконана динамічне балансування роторів сільгосптехніки. Динамічне балансування подрібнювачів, ротора лісництва виконується на спеціальних динамічних балансувальних верстатах. Машина також врівноважує інші типи роторів сільськогосподарської техніки, такі як зернові барабани. Динамічно збалансовані вали і ротори вагою до 300 кг і довжиною до 3 метрів.

Центрування валів.
Портативний лазерний пристрій центрує вали на верстаті / робочої станції і перевіряє центрування валів. Вали для цього типу машини / установки можуть бути відцентровані: вали для електродвигунів з насосами, вали для електродвигунів з вентиляторами, вали для багатоцільових двигунів внутрішнього згоряння і т. д.