Енкодери

SICK AG (Німеччина) - один з провідних виробників рішень для автоматизації у світі. Компанія, заснована в 1946 році, має майже 50 дочірніх компаній по всьому світу і в даний час в ній працює понад 5800 співробітників.

SICK виготовляє промислові датчики для промислової автоматизації, вимірювань та аналітичного моніторингу. Застосування датчиків варіюється від моніторингу процесів промислового обладнання, захисних зон та розпізнавання зображень до вимірювання погоди. Для виробничої, комерційної, логістичної надійності та аналізу процес може бути упорядкований із застосуванням ідентифікації об'єктів, таких як сканери штрих-коду.
Промислові датчики SICK та інші прикладні рішення дають основу для надійного та ефективного управління процесами, захищаючи людей від нещасних випадків та запобігаючи шкоді навколишньому середовищу.

Про виробника: www.sick.com

Енкодери безпеки

Інноваційні ідеї та виняткова якість є ознаками компанії SIKO GmbH (Німеччина) вже понад 50 років. Багаторічний досвід технологій вимірювання, досліджень та спостережень клієнтів є рушійним пошуком метрологічних рішень, які можуть задовольнити потреби сьогоднішніх та завтрашніх користувачів. П'ять дочірніх компаній та приблизно 60 представництв надають безпосередній контакт та технічну підтримку користувачам SIKO на національному та міжнародному рівнях.
Про виробника: www.siko-global.com

Запит

Captcha