Ланцюги

Фірма «ŘETĚZY VAMBERK» є одним з найбільших виробників ланцюгів і ланцюгових коліс в середній Європі. Ми виробляємо роликові ланцюги, конвеєрні роликові ланцюги, ланцюги Флейера, втулкові ланцюги, ланцюги Галло, тягові ланцюги, ланцюги з гнутими пластинами ROTARY і спеціальні ланцюги , а також ланцюги для сільського господарства, пекарень, виробництва ізоляційних матеріалів, підвісних конвеєрів, деревообробної та паперової промисловості та для багатьох інших видів додатків у всіх галузях промисловості. Складовою частиною нашого виробничого асортименту є так само і ланцюгові колеса , що поставляються до всіх типів ланцюгів.

Renold - це міжнародна група, яка постачає високоточну інженерну продукцію нашим клієнтам по всьому світу. Наші лідери на ринку можна побачити в різноманітних областях: від виготовлення цементу до виготовлення шоколаду, поїздів метро до електростанцій, ескалаторів до кар’єрів. Насправді, де завгодно щось потрібно піднімати, переміщувати, обертати чи транспортувати.

Про компанію: www.renold.com


                         

Супутні товари

Regina Group (Італія) - провідний світовий розробник та виробник ланцюгів та їх компонентів та аксесуарів. Завдяки своїм багаторічним технічним ноу-хау та виробничим ноу-хау та широкій різноманітності продуктів, Regina Group може запропонувати надійні рішення на ринках усього світу. Початки Regina Group сягають початку 20 століття, коли в 1919 році компанія Societa Italiana Catene Calibrate Regina почала виробляти велосипеди, мотоцикли, мопедні ланцюги та диски. Після Другої світової війни Regina почала виробляти промислові мережі та виходити на міжнародні ринки. Сьогодні штаб-квартира Regina Group в Італії управляє філіями виробництва та продажу в Іспанії, Франції, Англії, Китаї, США, Мексиці та Аргентині і має розгалужену мережу дистриб'юторів.

Ми хотіли б представити вам дві групи продуктів Regina Group - Промислові ланцюги з різними промисловими сферами застосування та конвеєрні ланцюги, які найчастіше використовуються в розливі, скляній упаковці та харчовій промисловості.

Супутні товари

Tecom s.r.l. - італійська компанія, що спеціалізується на проектуванні та виробництві конвеєрних компонентів понад 30 років. Компоненти конвеєра розроблені, виготовлені та протестовані відповідно до найвищих стандартів якості. Гнучкість, висока виробнича потужність і динамічність складу дозволяють надзвичайно швидку доставку товару.

Про виробника: www.tecomsrl.it

Супутні товари

Murtfeldt Kunstoffe GmbH & Co. KG (Данія) - один з провідних світових виробників систем пакування, наповнення та транспортування. Це почалося в 1954 році, коли Фріц Муртфельдт розпочав роботу з 4-ма працівниками, а сьогодні виріс до 300 осіб.
Матеріал «S» Green, унікальний, високоміцний поліефірний матеріал, представлений у 1960-х роках, є фактором успіху, створюючи бренд, який продовжує гарантувати відмінні властивості ковзання, високу стійкість до стирання та тривалий термін експлуатації.
На сьогоднішній день Murtfeldt може похвалитися надзвичайно різноманітним асортиментом пластмас, який застосовується в найрізноманітніших галузях промисловості: автоматика, машинобудування, конвеєрна технологія, напої, харчова та пакувальна промисловість, медичне машинобудування, фармацевтичне та лабораторне обладнання. Продукти, розроблені Murtfeldt, мають антистатичну, антибактеріальну, зносостійку та температурну властивість. Можливі також комбінації різних властивостей.

Про виробника: www.murtfeldt.com

Запит

Captcha