Промислові роботи KUKA

Німецька компанія KUKA розпочала свою діяльність ще в 1898 році. Після багатьох років передових технологій зварювання, KUKA став піонером робототехніки у 1973 році, створивши першого в світі промислового робота. У 1996 році він здивував галузь, створивши відкритий контроллер на базі ПК. Як компанія, яка постійно впроваджує інновації та набуває успіху у всьому світі, сьогодні KUKA є одним з провідних світових виробників роботів і робототехнічних систем, завжди готових надати вам правильне рішення, незалежно від того, яким витонченим ви хочете бути.

У всьому асортименті роботів KUKA ви завжди зможете знайти потрібний, який буде відповідати вашим потребам. KUKA пропонує шести-осьових роботів, роботів для позиціонування, легких роботів, важких роботів, роботів для палетування, роботів для харчової промисловості, зварювальних роботів, роботів, придатних для виконання завдань обробки з ЧПУ тощо. Деякі з назв, які вам можуть бути знайомі, це KR Quantec PA, KR Titan PA, KR Agilus, LBR iiwa.

KUKA також пропонує економний підхід, продаючи вживаних роботів. Вживані роботи продаються повністю відремонтованими, щоб відповідати всім вимогам до нових роботів. Більш детальну інформацію про цей варіант може надати наша команда спеціалістів.

Запит

Captcha