Мотор-барабани

Van der Graaf B.V. що виробляє барабанні двигуни протягом останніх 30 років в США і Канаді, продовжує дотримуватися простого принципу; розробити чудовий продукт для задоволення потреб клієнтів на мінливому ринку. У 1985 році ми почали в 3500 квадратних футів об'єкта. Сьогодні у нас більше 200 000 квадратних футів виробничих площ в США і Канаді з використанням новітніх технологій і обладнання з ЧПУ.

Сьогодні наша місія залишається такою ж, як і в 1985 році, - надавати надійні рішення для галузі обробки матеріалів, використовуючи інновації, прецизійні виробничі процеси і післяпродажне обслуговування.

Супутні товари

Про Interroll 

Група Interroll є провідним світовим постачальником рішень для обробки матеріалів. Компанія була заснована в 1959 році і входить до складу шістської біржі SIX з 1997 року. Interroll забезпечує системні інтегратори та OEM-виробники широким асортиментом платформових продуктів та послуг у цих категоріях: ролики (конвеєрні ролики), приводи (мотори та приводи). для конвеєрних систем), транспортерів і сортувальників, а також для піддонів і картонних потоків (системи зберігання потоку). Рішення для взаємодії працюють у експрес-поштових послугах, електронній комерції, аеропортах, харчовій промисловості та напоях, моді, автомобільному секторі та багатьох інших галузях промисловості. Серед кінцевих споживачів компанії провідні бренди, такі як Amazon, Bosch, Coca-Cola, DHL, Nestlé, Procter & Gamble, Siemens, Walmart та Zalando. Штаб-квартира знаходиться у Швейцарії

Про виробника: www.interroll.com

Супутні товари

Запит

Captcha